PRIDE AFTERPARTY

Detaily o udalosti

  • sobota | 3. September 2016 to nedeľa | 4. septembra 2016
  • 22:00 - 04:00
  • Kino Úsmev Košice, Kasárenské námestie 1 040 01, Košice

Po dúhovom hudobnom festivale nás čaká alternatívna afterka v priestoroch kina.  Pripravili sme pre Teba zmes parádnych DJov a ich hudby. Tancovať budeme až do skorých ranných hodín, tak sa dôjdi zabaviť a osláviť ukončenie už štvrtého ročníka festivalu PRIDE Košice 2016.

Vstupné: 4€

Predstavia sa:

Meta (FOR YOU KATRINA)

DJ Meta

For you Katrina je slovenský hudobný projekt momentálne sídliaci v Berlíne. Ich debutový album vyšiel v roku 2014 a pár mesiacov dozadu vydali nové EP Moon Allee. For you Katrina síce koncertujú len veľmi zriedkavo, no na afterparty PRIDE nám zahrá ako DJ autorka projektu Meta, ktorá vrámci jej setu prisľúbila zahrať live i zopár piesní For you Katrina.

 


Urxins

urxins

Urxins sa pohybujú na pražskej DJ scéne od roku 2009. Ich hudobný vkus je známy hlavne queer publiku a to aj z legendárnych parties Mezipater, najvačšieho queer filmového festivalu v strednej Európe, kde sú Urxins rezidentným dj duom. Neradi sa hudobne špecifikujú no najviac ich vystihuje elektronický pop.

 

 

 


Vesnu

Vesnu

Vesnu je fanúšikom bratislavských a košických queer parties dôverne známy. So svojimi beatmi sa pravidelne predvádza na akciách Tepláreň či Homomat, no má za sebou aj hranie v bratislavskej Radosti a Nu Spirit Bare alebo v budapeštianskom A38. Veľmi blízky vzťah s tanečnou hudbou má takmer 15 rokov. Vyrastal na slovenskom techne, Tokym či Dalovi, no hudobne ho ovplyvnila najmä legendárna party MIE a dvojica Glaubic a Haberland. Deep house tvorí gro jeho selekcie, no s veľkou obľubou hrá aj oveľa staršie tracky, Chicago house či acid. Jeho sety sú veselé, plné radosti z hudby a zo života. A keď už pokročí noc, tak veľmi rád pritvrdí a vydá sa na výlet do hlbín techna, deep techna či dub techna.